Cinema Magazine

Fashion Events, Motione Picture, Sport.

Губернатор Харківської області Юлія Світлична.

Оголошення про присудження Нобелівської премії :


НОБЕЛІВСЬКА ПРЕМІЯ В ГАЛУЗІ ФІЗІОЛОГІЇ АБО МЕДИЦИНИ - понеділок 2 жовтня, об 11:30 ранку.

НОБЕЛІВСЬКА ПРЕМІЯ З ФІЗИКИ - вівторок, 3 жовтня, об 11:45 ранку

НОБЕЛІВСЬКА ПРЕМІЯ З ХІМІЇ - середа, 4 жовтня, об 11:45 ранку.

НОБЕЛІВСЬКА ПРЕМІЯ МИРУ- п'ятниця 6 жовтня, об 11:00 ранку.

ПРИЗ " РІКСБАНКУ " З ЕКОНОМІЧНИХ НАУК У ПАМ'ЯТЬ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ - понеділок  9 жовтня , об 11:45 ранку.

НОБЕЛІВСЬКА  ПРЕМІЯ В ГАЛУЗІ  ЛІТЕРАТУРИ - дата буде встановлена ​​пізніше... 


На офіційному сайті Nobelprize.org та каналах соціальних мереж ви можете слідкувати за всіма акціями, і новинами про нових лауреатів. Прес-релізи публікуються на сайті Nobelprize.org під час оголошення  кожної премії. Живе відео з анонсів транслюється на Nobelprize.org та на офіційних каналах Нобелівської премії на Youtube та Facebook.

Щоб транслювати оголошення про Нобелівську премію на вашому веб-сайті, в блозі або в соціальних мережах, ви можете скористатись кодом та вставкою для Youtube. Візьміть його за адресою www.nobelprize.org

Незабаром після анонсів Nobelprize.org надає ексклюзивні інтерв'ю з членами Нобелівських комітетів у рамках прямої трансляції.Посилання на обговорення в соціальних мережах. Офіційний хештег для нобелівських премій оголошень: #NobelPrize.


Всі можуть приєднатися до бесіди, оскільки новини про нагороджені лауреатами Нобелівської премії постійно публікуються. За традицією, після анонсів проводяться короткі вітальні інтерв'ю з новими лауреатами Нобелівської премії.

www.facebook.com/nobelprize

www.twitter.com/nobelprize

www.instagram.com/nobelprize_org

Для архівних кадрів з оголошень, будь ласка, звертайтесь: broadcast@nobelmedia.se.

Новина: Нобелівський саміт вчителів в Стокгольмі.

У зв'язку з оголошенням Нобелівської премії, перший Нобелівський саміт вчителів відбудеться 6 жовтня в Стокгольмі. Більше 350 вчителів з 15 країн відвідають цю  подію, де вони будуть натхнені лауреатами Нобелівської премії та іншими експертами. Будуть дискусії про роль науки в школах та розвиток вчителів. Самміт "Нобелівський педагог" є частиною зусиль Нобелівського центру щодо створення дуже актуальних заходів та шкільних програм, які охоплюватимуть учнів та вчителі в усьому світі.

Бернард Фінінг- лауреат з хімії 2016 року, виступить на Саміті Нобелівських вчителів разом з лауреатом премії миру 2003 року Ширіном Ебаді та лауреатом літератури 2009 року Гертою Мюллер.

Дізнайтеся більше на сайті: nobelcenter.se/nobel-teacher-summit.


Про Нобелівську премію для ЗМІ:

Nobel Media розповсюджує знання про досягнення Нобелівської премії та стимулює зацікавленість у науці, літературі та світі у відповідності з баченням та спадщиною Альфреда Нобеля. Компанія виходить на глобальну аудиторію через високоякісні  офіційні цифрові канали , Нобелівський преміальний концерт, а також серію натхнених лекційних подій, що включають лауреатів Нобелівської премії. Компанія також управляє портфелем ліцензій на публікацію, продажів відеоматеріалів та прямих трансляцій під час отримання церемонії нагородження Нобелівської премії.

Nobel Media®, Nobel Prize® та Nobelprize.org® є зареєстрованими товарними знаками Нобелівської фундації.


Відмова від відповідальності: Nobel Media AB не прямо чи опосередковано не бере участь у процесі висування або вибору лауреатів Нобеля. Ці процедури суворо конфіденційні та регулюються Нобелівськими преміями.


Прес-контакт, Nobel Media

Місіс Ребекка Окслестрем, прес-служба Nobel Media, rebecka.oxelstrom@nobelmedia.se .

Маттіас Віссман .."Майбутнє зараз".

Блискучі демонстрації прем'єр - це новий рекорд..Всього 363 , в тому числі 228 світових. Кількість Европейських прем'єр зросла більш ніж удвічі - зосередження на цифрову форму , міська та електрична мобільність ..