Cinema Magazine

Fashion Events, Motione Picture, Sport.

Шановна Світлана Бурханівна ! Щиро дякую Вам і Вашій Команді за Вашу працю і любов до дітей, за патріотизм , за те що Ви своїми перемогами упродовж багатьох років прославили Харків і Україну на весь світ .. З повагою, Юрій Назаренко .

Національна Збірна України з Головним тренером Світланою Саідовой .

Синхронне плавання -жіночий вид спорту, пов'язаний із виконанням у воді різноманітних фігур під музику. Це один з найбільш витончених та елегантних серед усіх видів спорту.  Однак, незважаючи на легкість, він є вельми вимогливим - крім того , що спортсменки випробовують серйозні фізичні навантаження , їм потрібно володіти не тільки витривалостю , але і гнучкістю,

витонченістю , відточеною майстерністю і винятковим контролем дихання. Це дуже серйозний вид плавання , як для жінок так і для чоловіків..( Вікіпедія.)

Інтерв'ю з Ганной Волошиной.

Відкритий Кубок України з Синхронного Плавання 2017 . Палац Спорту "Локомотив" Харків , Україна .

У вівторок, 12 грудня в НСК "Олімпійський" відбулася урочиста презентація логотипів фіналів Ліги чемпіонів УЄФА та кубків, за які найкращі команди Європи змагатимуться в травні в Україні.

В урочистому заході взяли участь президент Федерації футболу України Андрій Павелко, міський голова Києва Віталій Кличко, а також амбасадори обох вирішальних єврокубкових матчів – Андрій Шевченко, головний тренер національної збірної команди України, та Ія Андрущак, футболістка жіночої національної збірної команди.

Побачити на власні очі кубки, взяти до рук які мріють будь-хто з граючих професіональних футболістів та футболісток, на головну арену країни завітало чимало прихильників Гри мільйонів – представники Уряду, КМДА, гравці чоловічих та жіночих збірних, тренери національних команд, ветерани футболу, блогери, хлопчики – переможці турніру «Шкіряний м’яч» – команда U-11 (2006 р.н.) ЗОШ №15 міста Харкова, дівчатка – переможці турніру UNICEFEmpowerGirls (2005-2006 р.н.), діти-учасники «Фестивалю чемпіонів», діти військовослужбовців Президентського полку та інші.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко запевнив усіх присутніх, що країна зробить усе можливе, аби майбутні фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА та жіночої Ліги чемпіонів УЄФА стали найкращими в історії розіграшів змагань!

За матеріалами з офіційного сайту ФФУ .

Га́нна Різатді́нова — українська художня гімнастка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 року в індивідуальному багатоборстві, чемпіонка світу із вправ з обручем (2013), багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, інших міжнародних змагань.

Почала займатись художньою гімнастикою у віці 5 років . Перший тренер В. Ю. Бєляєва. Мати, О. В. Різатдінова, також тренер з художньої гімнастики у Сімферополі . 2011 року — бронзова призерка Чемпіонату Європи та Чемпіонату Світу в командній першості. Учасниця Літніх Олімпійських Ігор-2012 . 2012 року стала восьмою на Чемпіонаті Європи в Нижньому Новгороді , та багаторазовою призеркою етапів Кубку світу . У червні того ж року на Чемпіонаті України по художній гімнастиці в Запоріжжі стає Чемпіонкою України , завойовує 4 золоті медалі — одну в багатоборстві та три в окремих видах. 28 квітня 2013 в італійському місті Пескара на етапі Кубка світу з художньої гімнастики здобула 3 бронзові медалі — у вправах з обручем, булавами і стрічкою..

Сезон 2016 Різатдінова почала з золотої медалі у багатоборстві на турнірі L.A. Lights у США. Згодом, у лютому, Ганна здобула ще 5 золотих нагород (в індивідуальному багатоборстві та у вправах із м'ячем, булавами, обручем і стрічкою) на Кубку Валентина в Тарту (Естонія).

На етапі Кубку світу в Еспоо (Фінляндія) Різатдінова виграла два золота (у вправах із обручем і стрічкою), срібло (у вправах з булавами), та дві бронзи (в індивідуальному багатоборстві та вправах із м'ячем).

На наступному етапі Кубку світу в Лісабоні (Португалія) Ганна здобула два золота (у вправах з булавами та стрічкою), два срібла (в індивідуальному багатоборстві та вправах із обручем).

На черговому етапі Кубку світу в Тьє (Франція) Різатдінова виборола срібло (у вправах з булавами) та бронзу (у вправах зі стрічкою). В індивідуальному багатоборстві вона була четвертою.

На етапі Кубку світу в Пезаро (Італія) Ганна здобула два золота (у вправах із м'ячем і стрічкою), срібло (у вправах із обручем) та бронзу (в індивідуальному багатоборстві).

Надзвичайно вдалим був для Різатдінової й турнір у французькому Корбей-Ессоні, де вона стала абсолютною чемпіонкою, здобувши золото як в індивідуальному багатоборстві, так і у вправах із усіма чотирма предметами (обручем, м'ячем, стрічкою та булавами).

На етапі Кубку світу в Софії (Болгарія) Ганна виграла чотири медалі: срібло в індивідуальному багатоборстві, а також золото (у вправах із обручем) та два срібла (у вправах із м'ячем та булавами).

На наступному етапі Кубку світу в Гвадалахарі (Іспанія) Різатдінова не тільки виграла чотири медалі (срібло у вправах із м'ячем, бронзу в індивідуальному багатоборстві, у вправах із обручем та у вправах із булавами), а й продемонструвала рекордні в своїй кар'єрі оцінки (18.950 за обруч і по 19.000 за м'яч і булави).

На чемпіонаті Європи в ізраїльському Холоні, який проходив у новому форматі (тільки багатоборство, без фіналів в окремих видах), Ганна здобула бронзову нагороду, вкотре поновивши свій індивідуальний рекорд.

На останньому передолімпійському етапі Кубку світу в Берліні (липень 2016) Різатдінова отримала три медалі (золото у вправах із обручем і булавами та срібло у вправах із стрічкою).

20 серпня Ганна завоювала бронзову медаль на змаганнях з художньої гімнастики в індивідуальному багатоборстві на Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

11 вересня здобула срібну медаль в індивідуальному багатоборстві та бронзову медаль у командному багатоборстві на чемпіонаті Aeon Cup 2016 в Японії.